Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: CCK
ku: کەرەستەی ناوەڕۆک دروستکردن

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
