Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Custom
lt: Savitas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Browse
lt: Naršyti

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: 1 week
lt: 1 savaitė
