Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Custom
lv: Pielāgot

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna
