Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
