Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: मिटावा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 3 months
mr: ३ महिने
