Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: CCK
my: စီစီကေ (CCK)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Name
my: အမည်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
