Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम
