Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa
