Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Działania

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Source URL
pl: Adres URL źródła

en: Custom
pl: Własny

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran
