Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: This action cannot be undone.
pt: Esta acção não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Predefinido

en: Refresh
pt: Actualizar

en: Source URL
pt: URL de origem

en: Custom
pt: Personalizar

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Portrait
pt: Retrato

en: Fullscreen
pt: Ecrã inteiro
