Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acţiuni

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Source URL
ro: URL sursă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Width
ro: Lăţime

en: Height
ro: Inălţime

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Browse
ro: Răsfoire

en: Loading...
ro: Se încarcă ...

en: 1 week
ro: 1 săptămână
