Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отменить

en: Remove
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Refresh
ru: Обновление

en: Cache Settings
ru: Установки кэша

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Source URL
ru: Источник

en: Custom
ru: Собственная

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: 1 day
ru: 1 день

en: 3 months
ru: 3 месяца

en: Browse
ru: Просмотреть

en: Make default
ru: Установить по умолчанию

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 2 hours
ru: 2 часа

en: 5 hours
ru: 5 часов

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Portrait
ru: Портретная

en: Fullscreen
ru: Во весь экран
