Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Source URL
sk: URL adresa zdroja

en: Custom
sk: Vlastná

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 5 hours
sk: 5 hodín

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Portrait
sk: Na výšku
