Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Refresh
sl: Osveži

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Loading...
sl: Nalagam ...
