Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Source URL
sv: Källa till webbadress

en: Custom
sv: Anpassad

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Browse
sv: Bläddra

en: 1 month
sv: 1 månad

en: Loading...
sv: Laddar...

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Portrait
sv: Stående

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge
