Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: CCK
ta: உ.க.க

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: 3 months
ta: 3 மாதங்கள்

en: 1 month
ta: 1 மாதம்
