Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 week
te: 1 వారం
