Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Type
th: ชนิด

en: Actions
th: การกระทำ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Name
th: ชื่อ

en: Default
th: ค่าปริยาย

en: Custom
th: เปลี่ยนเอง
