Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tür

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Ön tanımlı

en: Refresh
tr: Tazele

en: 1 hour
tr: 1 saat

en: Source URL
tr: Kaynak URL

en: Custom
tr: Özel

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: 1 day
tr: 1 gün

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: 1 week
tr: 1 hafta
