Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Type
ru: Янзы

en: Cancel
ru: Соксаары

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Name
ru: Ат
