Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.

en: Default
ug: كۆڭۇلدىكى

en: Custom
ug: ئېنىقلىما بېرىش
