Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Події

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Ім'я

en: Default
uk: Типово

en: Refresh
uk: Оновити

en: Cache Settings
uk: Установки кешу

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Source URL
uk: Джерело

en: Custom
uk: Власний

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: 1 day
uk: 1 день

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: Browse
uk: Огляд

en: Make default
uk: Зробити типовим

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Portrait
uk: Портрет

en: Colour
uk: Колір

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Add source
uk: Додати джерело
