Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Source URL
vi: URL nguồn

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 3 months
vi: 3 tháng

en: Browse
vi: Duyệt qua

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Portrait
vi: Dọc
