Virtual Roles (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Role
ast: Rol

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
