Virtual Roles (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Role
bg: Роля

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.
