Virtual Roles (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: List
fi: Lista

en: Remove
fi: Poista

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fi: Jos PHP-tila on valittuna, syötä PHP-koodi %php -tagien väliin. Huom!  Virheellisen PHP-koodin ajaminen voi rikkoa sivuston.

en: Context
fi: Konteksti
