Virtual Roles (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Role
gu: હોદો
