Virtual Roles (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Role
hy: Դեր

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
