Virtual Roles (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Pages
is: Síður

en: List
is: Listi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Role
is: Hlutverk

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
is: Ef PHP-sýn er valin, setjið þá PHP kóða milli %php. Athugið að ef settur er inn rangur PHP-kóði getur hann valdið því að Drupal vefurinn hættir að virka.

en: Context
is: Samhengi
