Virtual Roles (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Role
ka: როლი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
