Virtual Roles (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Role
lt: Rolė

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Context
lt: Kontekstas
