Virtual Roles (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
