Virtual Roles (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Context
ta: சூழல்
