Virtual Roles (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: List
am: ዝርዝር

en: Remove
am: አስወግድ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
