Virtual Roles (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Role
ca: Rol

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.
