Virtual Roles (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.
