Virtual Roles (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: List
mr: यादी

en: Remove
mr: काढा

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना
