Virtual Roles (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: List
oc: Listar

en: Remove
oc: Levar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Role
oc: Ròtle

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
oc: Se lo mòde PHP es seleccionat, picatz lo còde PHP entre %php. Notatz que l'execucion de còde PHP incorrècte pòt blocar completament vòstre site Drupal.

en: Context
oc: Contèxte
