Virtual Roles (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்
