Virtual Roles (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Role
az: Rollar

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Context
az: Kontekst
