Virtual Sites (6.x-1.3) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Administer
am: አስተዳድር

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Site building
am: ድረ ገጽ ግንባታ

en: Source for the primary links
am: የቀዳማዊ አገናኞች ምንጭ

en: Select what should be displayed as the primary links.
am: እንደ ቀዳማዊ አገናኞች መታየት ያለባችውን ምረጥ።

en: Source for the secondary links
am: የተከታይ አገናኞች ምንጭ
