Virtual Sites (6.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: edit
az: redaktə et
