Virtual Sites (6.x-1.3) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Site building
dz: ས་ཁོངས་བཟོ་དོ་

en: No primary links
dz: གཞི་རིམ་འབྲེལ་ལམ་ཚུ་མེདཔ།

en: No secondary links
dz: གལ་གནད་ཆུང་བ་འབྲེལ་ལམ་ཚུ་མེདཔ།
