Virtual Sites (6.x-1.3) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Add
km: បន្ថែម

en: Site building
km: ការ​ស្ថាបនា​តំបន់​បណ្ដាញ

en: No primary links
km: គ្មាន​តំណ​ចម្បង​

en: Source for the primary links
km: ប្រភព​សម្រាប់​តំណ​ចម្បង

en: Select what should be displayed as the primary links.
km: ជ្រើស​អ្វី​ដែល​គួរ​តែ​បង្ហាញ​ជា​តំណ​សំខាន់ ។

en: No secondary links
km: គ្មាន​តំណ​រង​

en: Source for the secondary links
km: ប្រភពសម្រាប់​​​តំណ​រង​
