Virtual Sites (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Administer
lt: Administravimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Theme
lt: Tema

en: Site
lt: Svetainė

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Site building
lt: Svetainės kūrimas

en: No primary links
lt: Nėra pirminių nuorodų

en: Source for the primary links
lt: Pirminių nuorodų šaltinis

en: Select what should be displayed as the primary links.
lt: Pasirinkite, kas turėtų būt rodoma kaip pirminės nuorodos.

en: No secondary links
lt: Nėra antrinių nuorodų

en: Source for the secondary links
lt: Antrinių nuorodų šaltinis

en: Variables
lt: Kintamieji
