Virtual Sites (6.x-1.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Administer
mg: Mitantana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Language
mg: Teny
