Virtual Sites (6.x-1.3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Administer
mk: Администрација

en: List
mk: Листа

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: Site building
mk: Градење на страницата
