Virtual Sites (6.x-1.3) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Administer
mr: व्यवस्थापन

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Conditions
mr: अटी

en: Condition
mr: अट

en: Site building
mr: साईट ची रचना
