Virtual Sites (6.x-1.3) - en to sk translation catalogue (83 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Administer
sk: Spravovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Site
sk: Stránka

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Condition
sk: Podmienka

en: There are no virtual sites yet. !Add a site first.
sk: Zatiaľ tu nie sú žiadne virtuálne stránky. !Add najskôr stránku.

en: Name to indentify the virtual site.
sk: Názov pre identifikáciu virtuálnej stránky.

en: Site building
sk: Prvky webu

en: Virtual sites
sk: Virtuálne stránky

en: Edit site %name
sk: Upraviť stránku %name

en: Add site
sk: Pridať stránku

en: The site %name has been saved.
sk: Stránka %name bola uložená.

en: The virtual site %name has been saved.
sk: Virtuálna stránka %name bola uložená.

en: Are you sure you wan to delete the virtual site %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť virtuálnu stránku %name?

en: The virtual site %name has been deleted.
sk: Virtuálna stránka %name bola odstránená.

en: Create new virtual sites, much like Drupals multi-site feature does.
sk: Vytvára nové virtuálne stránky, podobne ako to robí multi-site funkcia Drupalu.

en: Virtual sites offer almost the same (and more) functionality as the Drupal !multisite feature without the need for FTP or SSH. Depending on conditions (e.g. requested url or user role) handeld by the !condition module, you can override theme, site information, menu's and more to virtually present the visitor with a different website.
sk: Virtuálne stránky ponúkajú takmer rovnakú (a rozšírenú) funkcionalitu ako Drupal !multisite funkcia bez potreby FTP alebo SSH.  V závislosti na podmienkach (napr. požadovaná url alebo kategória používateľov) ovládaných modulom !condition môžete nahradiť tému vzhľadu, informácie o stránke, menu a viac a v skutočnosti prezentovať sa návštevníkovi rozdielnou webstránkou.

en: The first listed site that matches the specified conditions will be used. You can change the order by dragging the rows.
sk: Bude použitá prvá zobrazená stránka, ktorá zodpovedá zadaním podmienkam. Môžete zmeniť poradie pretiahnutím riadkov.

en: When to show this virtual site is decided by the !conditions module. Add a condition (e.g. to match for the url <em>sub.example.com</em>) and check the condition(s) to show this site for, in the form below. Edit the sites features (e.g. theme) using the tabs. If you see no tabs, first install and enable some !feature.
sk: Ak sa zobrazí táto virtuálna stránke je o tom rozhodnuté modulom !conditions. Pridajte podmienku (napr. pre kontrolu url s <em>sub.priklad.sk</em>) a skontrolujte podmienku(y) pre zobrazenie tejto stránky vo formulári nižšie. Upravte nastavenia stránky (napr. tému vzhľadu) použitím záložiek. Ak nevidíte žiadne záložky, tak najprv nainštalujte a povoľte niektoré !feature.

en: Virtual site feature module
sk: Modul pre funkciu virtuálnych stránok

en: administer virtual sites
sk: administrácia virtuálnych stránok

en: Common
sk: Spoločné

en: Set common settings for your virtual site, like the primary and secondary menu and language.
sk: Nastaví základné nastavenia pre vašu virtuálnu stránku, ako napríklad primárne a sekundárne menu a jazyk.

en: No primary links
sk: Neexistujú žiadne primárne odkazy

en: Source for the primary links
sk: Zdroj pre primárne linky.

en: Select what should be displayed as the primary links.
sk: Vybete čo sa má zobrazovať ako primárne linky.

en: No secondary links
sk: Žiadne sekundárne odkazy

en: Source for the secondary links
sk: Zdroj pre sekundárne odkazy

en: Select what should be displayed as the secondary links. You can choose the same menu for secondary links as for primary links. If you do this, the children of the active primary menu link will be displayed as secondary links.
sk: Zvoľte čo má byť zobrazené ako sekundárne odkazy. Môžete zvoliť rovnaké menu pre sekundárne odkazy ako pre primárne odkazy. Ak to urobíte, tak potomkovia aktívneho primárneho menu odkazu budú zobrazené ako sekundárne odkazy.

en: Select in what (enabled) language the site should be presented.
sk: Zvoľte, v ktorom (povolenom) jazyku má byť stránka prezentovaná.

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Force a certain base URL. For example force <code>http://example.com</code> for all visitors coming in on <code>http://www.example.com</code>. Of course it would be logical to make sure that this virtual site responds to both, otherwise it would just be a cheap redirection.
sk: Vynúti spoľahlivú základnú URL. Napríklad vynúti <code>http://priklad.sk</code> pre všetkých prichádzajúcich na <code>http://www.priklad.sk</code>. Samozrejme je logické uistiť sa, že táto virtuálna stránka odpovedá obom, inak by to bolo len jednoduché presmerovanie.

en: Base URL is malformed.
sk: Základná URL je chybne vytvorená.

en: Head
sk: Hlavička

en: Add styles, scripts and other stuff to <code>&lt;head /&gt;</code>
sk: Pridať štýly, skripty a ďalší kód do <code>&lt;head /&gt;</code>

en: HTML in header
sk: HTML v hlavičke

en: Enter HTML code to include in the <code>&lt;head /&gt;</code>.
sk: Zadajte HTML kód, ktorý sa má vložiť do <code>&lt;head /&gt;</code>.

en: HTML in closure
sk: HTML v závere

en: Enter HTML code to include just before <code>&lt;/body&gt;</code>.
sk: Zadajte HTML kód pre vloženie presne pred <code>&lt;/body&gt;</code>.

en: Referenced JavaScript files
sk: Odkazované JavaScript súbory

en: Enter URLs of JavaScript files (one on each line) to refer to.
sk: Zadajte URL odkazy odkazujúce na JavaScript súbory (jeden na každý riadok).

en: Inline JavaScript
sk: JavaScript v riadku

en: Enter JavaScript code to include inline.
sk: Zadajte JavaScript kód pre vloženie do riadka.

en: Referenced CSS files
sk: Odkazované CSS súbory

en: Enter URLs of CSS files (one on each line) to refer to.
sk: Zadajte URL odkazy odkazujúce na CSS súbory (jeden na každý riadok).

en: Inline CSS
sk: CSS v riadku

en: Enter CSS code to include inline.
sk: Zadajte CSS kód pre vloženie do riadka.

en: Information
sk: Informácia

en: Set site information settings for your virtual site, like the name and frontpage.
sk: Nastavte informačné nastavenia stránky pre vašu virtuálnu stránku, ako meno a úvodnú stránku.

en: Select a different theme and/or change template-specific settings. After choosing or changing the theme, first save the form and then return to set any theme-specific settings.
sk: Zvoľte inú tému vzhľadu a/alebo zmeňte špecifické nastavenia témy vzhľadu. Po zvolení alebo zmene témy najprv uložte formulár a potom sa vráťte pre nastavenie ľubovoľných špecifických nastavení témy vzhľadu.

en: (skip this feature)
sk: (vynechať túto možnosť)

en: The theme to use for this site.
sk: Téma vzhľadu, ktorá sa použije pre túto stránku.

en: Variables
sk: Premenné

en: Override any Drupal variable for this virtual site.
sk: Nahradí ľubovoľnú premennú Drupalu pre túto virtuálnu stránku.

en: Variable(s) to override
sk: Premenná/é pre nahradenie

en: Enter variables using a syntax similar to !INI files.
sk: Zadajte premenné použitím syntaxe podobnej !INI súborom.

en: Could not create file containing variables.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť súbor obsahujúci premenné.

en: You need to create the site first before overriding variables.
sk: Musíte vytvoriť stránku pred tým, ako nahradíte premenné.

en: Virtual site
sk: Virtuálna stránka

en: Do almost everything you can with a multi-site configuration, and even more, without FTP, symbolic links etc.
sk: Umožňuje takmer všetko to čo umožňuje multi-site konfigurácia, a ešte viac, bez FTP, symbolických odkazov atď.

en: Virtual site common settings
sk: Základné nastavenia virtuálnej stránky

en: Provides common settings to virtual sites.
sk: Poskytuje základné nastavenia virtuálnej stránky.

en: Virtual site Head
sk: Hlavička virtuálnej stránky

en: Add styles, scripts and other stuff to &lt;head /&gt;
sk: Pridať štýly, skripty a ďalší kód do &lt;head /&gt;

en: Virtual site information
sk: Informácie o virtuálnej stránke

en: Provides site information settings to virtual sites.
sk: Poskytuje informačné nastavenia stránok pre virtuálne stránky.

en: Virtual site Theme
sk: Téma vzhľadu virtuálnej stránky

en: Provides theme settings to virtual sites.
sk: Poskytuje nastavenia tém vzhľadu pre virtuálne stránky.

en: Virtual site Variables
sk: Premenné virtuálnych stránok

en: Provides overriding variables to virtual sites.
sk: Poskytuje nahradzovanie premenných pre virtuálne stránky.
