Virtual Sites (6.x-1.3) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Administer
da: Administration

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Add
da: Tilføj

en: Theme
da: Tema

en: Conditions
da: Vilkår

en: Condition
da: Betingelse

en: Site building
da: Opbygning

en: Common
da: Fælles

en: No primary links
da: Ingen primære links

en: Source for the primary links
da: Primær linkkilde

en: Select what should be displayed as the primary links.
da: Vælg hvad der skal vises som primære links.

en: No secondary links
da: Ingen sekundære links

en: Source for the secondary links
da: Sekundær linkkilde

en: Variables
da: Variable
